Placeholder

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bir Mitsubishi Heavy Industries grup şirketi olan Turboden, eletrik üretimi için son derece uygun olan Organik Rankine Çevrimi (ORC) sistemlerinin tasarımı, üretimi ve bakımlarını yapan bir İtalyan firması ve alanında lider, küresel bir enerji sistemleri üreticisidir. ORC sistemleri; endüstriyel proseslerden, atık yakma fırınlarından, motorlardan veya gaz türbinlerinden, yenilenebilir enerji kaynaklarından (biyokütle, jeotermal enerji, güneş enerjisi), geleneksel yakıtlardan ve atık ısı gibi birden fazla kaynaktan yararlanan elektrik ve termal güç üretebilmektedir.

Şirket 1980 yılında Milano Italya, Politecnico di Milano'da Enerji Profesörü ve bugün Turboden S.P.A ‘nın Onursal Başkanı olan Sayın Mario Gaia tarafından kuruldu. 2013 yılında Turboden, yenilikçi çözümlerin geliştirilmesinde Turboden'i güçlü bir şekilde destekleyen Mitsubishi Heavy Industries grubunun bir parçası oldu.

Enerji verimliliği sektöründeki uzun deneyimi sayesinde bugün Turboden, güvenilir ve temiz enerji sistemleri oluşturarak küresel ısınmayı azaltma çabalarına katkıda bulunmak için çözüm portföyünü gaz genişletici türbinler ve büyük ısı pompaları ile genişletmektedir.

TURBODEN TURKEY A.Ş. HAKKINDA

2015 yılında Turboden, Türkiye'de Turboden Türkiye ORC Sanayi Üretim A.Ş.tescilli adıyla Ankara-Sincan bölgesinde yerel bir şirket kurmayı kararlaştırmıştır.

Bu kararın temel amacı, ORC turbo-jeneratör ve ilgili ekipmanlarının yerli üretimi altyapısını oluşturarak Turboden'in , Türkiye ve bölge coğrafyasındaki konumunu güçlendirmek ve sürekli artan tesis sayısını takip etmek ve yerel bir satış ve satış sonrası ekibi oluşturmaktır.

Şubat 2020'de Turboden Türkiye üretim ağına ilk defa hava soğutmalı kondenser sistemi ve soğutma grubunu da dahil ederek yerli üretim zincirini arttırmış ve üretim kapasitesini büyütme hedefi almıştır. Özellikle ulaslararası taşımacılığı ve liman kolaylıklarının gibi ihracat ve ithalat zincirinin daha güçlü sağlanması amacıyla, Sincan-Ankara ‘ da bulunan fabrkasını , Aliağa-İzmir Alosbi'deki yeni ve daha büyük fabrikasına taşımıştır.

SATIŞ SONRASI SERVİS

Kalifiye personel, tesislerin yönetimini optimize etmek amacıyla, hem uzak hem de yerinde müşteri yardımına özel olarak ayrılmıştır. Müşteri, sunduğu geniş hizmet yelpazesi sayesinde en uygun hizmet paketini seçebilir.

KÜRESEL KAPSAM: 2 hizmet yan kuruluşu ve 5 uluslararası hizmet ortağı şirketi

YARDIM: Turboden 7/24, çağrı merkezi servisi h24, haftada 7 gün

ÖZELLEŞTIRILMIŞ HIZMETLER:

 • destek talepleri için tek kişi
 • yerinde ve uzaktan teknik desteğe kendini adamış personel
 • teknik destek sağlayabilecek uluslararası bir şirket ağının yardımı
 • geniş hizmet yelpazesi
 • hızlı yardım ve özelleştirilmiş satış sonrası hizmetler
 • yenilikçi araçlar kullanarak uzaktan teknik destek
 • özel yedek parça deposu

Turboden enerji santralleri, kurum içinde geliştirilen kendi kendini test etme araçları ile uzaktan izlenebilir.

SATIŞ SONRASI HİZMET NEDEN SEÇİLMELİDİR

Hakkimizda
 • Hızlı yetenekli uzaktan destek
 • Akıllı müşteri odaklı ekip
 • Profesyonel dahili saha destek ekibi
 • On-line yardım masası ve makine rehberi
 • 17 Yıllık Filo İşletme ve Bakımıyla Uzmanlık
 • Sürekli tesis iyileştirmeleri

NASIL ÇALIŞIR

NASIL ÇALIŞIR
Return top